+420 499 110 023 info@hportal.cz
CZK
EUR GBP
CZK/EUR
26.52
CZK/GBP
31.85
CZ
englishEN deutschDE

Hotel Ebeka

Hotel Ebeka **, Bílá79, 73915 Bílá


Typ zařízení:Horský hotel
Hodnocení:Nehodnoceno
E-mail:hotel-ebeka@hportal.cz
Kapacita:60

Orientační vzdálenosti:
Centrum:200 m

Keltská salaš Ebeka se nachází v malebné krajině Moravskoslezských Beskyd na pomezí Valašska v nadmořské výšce cca 800 m. n. m. Pro svůj půvab a kouzlo přírody je vyhledávaným místem pro letní i zimní rekreaci. Nabízí ubytování až pro 66 osob.
Venkovní areál Ebeky nabízí možnost využítí přilehlé louky, velkého ohniště s posezením nebo grilu. V ubytovací části Ebeky je možno také využít dvě klubové místnosti.

Ubytování - pokoje

Nabízíme ubytování ve 2lůžkových, 4lůžkových pokojích s úmyvadlem na pokoji. Sociální zařízení (sprchy a WC) je umístěno na chodbě.
K dispozici jsou dále dva 2lůžkové a jeden 5lůžkový pokoj se sociálním zařízením a TV. Pokoje jsou vybaveny Wifi připojením k internetu pomocí. Pro skupinky je k dispozici 10lůžkový pokoj se sociálním zařízením. Celková kapacita zařízení je 84 lůžek.

Stravování

Stylově zařízená restaurace v keltském stylu s oddělenou jídelnou a kapacitou 100 osob nabízí příjemné posezení jak pro ubytované hosty, tak i pro širokou veřejnost. Posezení v restauraci či u baru si můžete vychutnat denně od 10-22 hodin. Nabízíme také možnost pořádání firemních akcí, oslav, svateb a mnoho dalších akcí např. Silvestr. Součástí restaurace je také venkovní terasa.

Nabídka stravování: snídaně, polopenze, plná penze.

Okolí - turistika

Hotel se nachází v srdci Beskyd. V zimním období je možnost využít lyžařských areálů Mezivodí ve vzdálenosti 3 km do hotelu a Bilá ve vzdálenosti jen 7 km. V letním období je v okolí velké množství cyklistických a turistických tras. Možnost navštívemí blízkého skanzenu.

Dostupnost

Vlakové nádraží v Rožnově pod Radhoštěm je vzdáleno 20 km, vlakové nádraží v Ostravici 21 km. Autobusová zastávka je vzdálena 50 m od hotelu.

Doplňkové informace

Nabízíme také možnost pořádání firemních akcí, oslav, svateb a mnoho dalších akcí např. Silvestr.

Vybrané služby a vybavení:

 • přímá rezervace
 • Restaurace
 • Bar
 • Domácí mazlíčci
 • Lyžařský vlek
 • Stolní tenis
 • Parkoviště
 • Zahrada
 • Houbaření
 • Zahrádka
 • Autobusová zastávka
 • Vlaková zastávka

Rezervace pobytu:

Út
St

Námi doporučené objekty k právě prohlíženému:


Hotel Troyer

Kapacita: 67nachází se v turisticky vyhledávané oblasti Moravskoslezských Beskyd, pod masívy Nořičí hory, Radhoště a Velkého Javorníku, jen několik kroků od nejstarší lanové dráhy v České republice na Pustevny. Tato oblast poskytuje jedny z nejlepších podmínek pro lyžaře a zimní ...

od 1245 Kč Cena za osobu a den

Hotel Beltine

Kapacita: 98V září 2010 se dveře resortu Beltine forest hotel v obci Ostravice, v malebném prostředí v moravskoslezských Beskydech, opět otevřely široké veřejnosti.  Náročná rekonstrukce bývalých „Válcoven" dokázala celý komplex posunout do kategorie vyššího standardu. ...

od 1370 Kč Cena za osobu a den

Horský hotel Sepetná

Kapacita: 136Rekreační centrum Sepetná se nachází v obci Ostravice na úpatí Lysé hory, v údolí potoka Sepetný. Tato obec patří k nejvyhledávanějším rekreačním místům Moravskoslezských Beskyd. Hotel Sepetná je součástí rekreačního centra. Hotel Sepetná ...

od 497 Kč Cena za osobu a den

Hotel Freud

Kapacita: 70Hotel FREUD se nachází v samém centru obce Ostravice. V  letech prošel 2013-2015 celkovou rekonstrukcí a svým hostům nabízí komfortní ubytování vyšší kategorie, restauraci, kavárnu, tělocvičnu, hotelový klub se saunou, tenisové kurty a plážový volejbal. ...

od 650 Kč Cena za osobu a den