+420 499 110 023 info@hportal.cz
CZK
EUR GBP
CZK/EUR
26.52
CZK/GBP
31.85
CZ
englishEN deutschDE

Penzion Thallerův dům

Penzion Thallerův dům ***, Masná 129, 38101 Český Krumlov


Typ zařízení:Pension
Hodnocení:75%
E-mail:penzion-thalleruv-dum@hportal.cz
Kapacita:28

Orientační vzdálenosti:
Centrum:50 m

Celková kapacita penzionu Thallerův dům, který se nachází přibližně 50 m od náměstí, je 7 apartmánů s 28 lůžky včetně přistýlek. U většiny pokojů je krásný výhled na zámek.

Nově zrekonstruovaný Penzion Thallerův dům, se svou osobitou atmosférou, se nachází v historickém centru Českého Krumlova.

Ubytování - pokoje

Pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, TV + SAT, k dispozici je internetové připojení.

Stravování

Snídaně podáváme od 8:00 do 10:00 v restauraci Maštal cca 20m od penzionu. Hostům nabízíme slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven v okolí.

Okolí - turistika

Penzion Thallerův dům se nachází v historickém centru města, pár krůčků od náměstí a zámeckých schodů, které vedou na Hrad a zámek v Českém Krumlově. Z penzionu je na tento zámek krásný romantický výhled.

Dostupnost

zastávka: 100 m autobusové nádraží: 1000 m vlakové nádraží: 1500 m centrum: 50 m

Doplňkové informace

Cena parkování není zahrnuta v ceně.  Parkování je možné dokoupit za 120,-Kč/den a je zajištěno na veřejném, kamerově hlídaném parkovišti, které se nachází přibližně 300m od penzionu.

Vybrané služby a vybavení:

  • Restaurace
  • Pokojová služba
  • Domácí mazlíčci
  • Parkoviště
  • Nekuřácké prostředí
  • Cateringové služby

Rezervace pobytu:

Út
St

Námi doporučené objekty k právě prohlíženému:


Penzion Maštal

Kapacita: 10Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí malebného jihočeského města Český Krumlov. Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí. Tento malý příjemný penzion s výhledem na zámek má kapacitu ...

od 370 Kč Cena za osobu a den

Hotel Barbora

Kapacita: 40Hotel Barbora*** se nachází přímo v centru Českého Krumlova, cca 50 metrů od náměstí. Hotel je rozdělen do dvou historických budov ze 16. století a nabízí ubytování ve standartně vybavených pokojích s dubouvým nábytkem, koupelnou - se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV příjmačem ...

od 490 Kč Cena za osobu a den

Hotel Latrán

Kapacita: 33Hotel Latrán Vám nabízí nevšední ubytování v klidné části města a přitom v blízkosti českokrumlovského zámku. Objekt je složen ze dvou někdejších měšťanských domů, jejichž historie sahá zřejmě do 15. století. Hotel Latrán se nachází ...

od 775 Kč Cena za osobu a den

Hotel Mlýn

Kapacita: 72Hotel Mlýn se nachází v historickém centru města, na konci klidné slepé ulice přímo na břehu řeky Vltavy v nově zrekonstruované budově starého mlýnu, postaveného koncem 15. století. Hotel nabízí komfort moderně zařízeného interiéru, ve kterém jsou zachovány mnohé ...

od 540 Kč Cena za osobu a den